Filtruj

Praca Budowa Domu - Bielsko-Biała

16-18 z 18 ofert pracy

Kierowca - Magazynier kat. C

SEWERA POLSKA CHEMIA IRENEUSZ WOLAKSEWERA POLSKA CHEMIA IRENEUSZ WOLAK
Oświęcim

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wi...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pracownika oraz pomocnika do prac ogólnobudowlanych

SEBASTIANSEBASTIAN
Żywiec

Zatrudnię pracownika do prac ogólnobudowlanych Wymagane doświadczenie w pracy przy: -dociepleniach -dachach -budowach domów itp Praca od poniedziałku do piątku. Stawka zależna od umiejętności. Tel. 51*******83...

16.05.202416.05.2024

PRACOWNIK BUDOWLANY

GRZEGORZ BYRSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BUDGROMGRZEGORZ BYRSKI PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE BUDGROM
Głębowice

Zakres obowiązków: Budowa domów, termomodernizacja (ocieplenie budynków) Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wykształcenie bez znaczenia. Wymagane doświadczenie 1 rok lub możliwość przyuczenia. Praca na terenie woj. Małopolskiego, Śląskiego dowóz do miejsca pracy zapewnia prac...

13.05.202413.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0481 s