Filtruj

Praca Budowa Drog - Poznań

31-33 z 33 ofert pracy

Sprzedawca Auto Land Poznań Plewiska

AUTO LAND POLSKA S. A.AUTO LAND POLSKA S. A.
Plewiska

Auto Land Polska S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:Sprzedawca części samochodowych Miejsce pracy: Plewiska k.Poznania Wymagania: ·wykształcenie minimum średnie ·dobra znajomość obsługi komputera ·dobra znajomość budowy samochodu ·dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę ·łatwość nawiązy...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ROBOTNIK DROGOWY

BUDOWNICTWO DROGOWE KRUG SP. Z O.O.BUDOWNICTWO DROGOWE KRUG SP. Z O.O.
Rabowice

Zakres obowiązków: • praca przy robotach budowlanych związanych z remontami i budową dróg w okolicach Rabowic, Swarzędza, Poznania i gmin ościennych • dbałość o jakość wykonywanych robót Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

28.03.202428.03.2024

Robotnik Drogowy

Rabowice

• praca przy robotach budowlanych związanych z remontami i budową dróg w okolicach Rabowic, Swarzędza, Poznania i gmin ościennych • dbałość o jakość wykonywanych robót...

27.03.202427.03.2024