Filtruj

Praca Budowa - Rzeszów

106-108 z 108 ofert pracy

Specjalista ds. zakupów

nowa oferta
REKRUTACJA GRUPA PBIREKRUTACJA GRUPA PBI
Żołynia

W chwili obecnej do Spółki PBI Infrastruktura S.A. zajmującej się remontem, modernizacją i budową dróg, poszukujemy kandydatów(-tek) na stanowisko: Specjalista ds. zakupów Miejsce pracy: Żołynia, woj. podkarpackie Zakres obowiązków: · Analiza dokumentacji technicznej · Weryfikowanie poprawności...

27.06.202427.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego

GRZEGORZGRZEGORZ
Łańcut

Zatrudnię osobę w większosci do prac porządkowych na budowie. Umowa na czas określony do końca bieżącego roku. Budowa w Łańcucie przy ul. Piłsudskiego. Wynagrodzenie w granicach 25zł netto/h do uzgodnienia. Obowiązki: Proste prace ogólnobudowlane Prace porządkowe. Prace pomocnicze. Wymagania: ...

25.06.202425.06.2024

ZMR S.A. - KONSTRUKTOR

ZMR S. A.ZMR S. A.
Ropczyce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:•Projektowanie nowych przyrządów i elementów urządzeń.•Projektowanie form ręcznych oraz maszynowych.•Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych.•Projektowanie wszelkich pomocy niezbędnych w procesie wytwarzania części i zespołów.•Sporządzanie dokumentacji konstruowanych elementów.•Sporządz...

24.06.202424.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0379 s