Filtruj

Praca Budowlana Firma - Sieradz

31-32 z 32 ofert pracy

Doradca klienta na dziale FARBY w markecie budowlanym ARSEN

JAKUBJAKUB
Zduńska Wola

OBOWIĄZKI: - sprzedaż według standardów jakości obsługi Klienta na dziale FARB, - kształtowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - odpowiednia ekspozycja produktów zgodna z obowiązującymi, standardami i procedurami firmy, - przyjęcia dostaw zgodnie ze specyfikacją. KWALIFIKACJE: - znajomo...

22.09.202322.09.2023
od 4350 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię pracowników budowlanych

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Wola Łaska

Firma remontowo- budowlana z 20 letnim doświadczeniem przyjmie do pracy pracowników ogólnobudowlanych Zapewniam transport. Praca jest w okolicach Łasku, Zelowa,Bełchatowa. Zapewniam pracę przez cały rok. Umowa o pracę. Pensja płacona jest co tydzień. Możliwość rozwoju zawodowego. Preferowany kontakt...

31.07.202331.07.2023