Filtruj

Praca Budowlane - Susz

61-63 z 63 ofert pracy

Projektant budowlany

REMBUDREMBUD
Kwidzyn

Zakres obowiązków: tworzenie dokumentacji technicznej, wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych, opracowywanie projektów koncepcyjnych oraz wykonawczych branży budowlanej, analizowanie rozwiązań konstrukcyjnych, w tym weryfikacja projektów zlecanych firmom podwykonawczym, koordynacja międzyb...

05.04.202405.04.2024

Pracownik budowlany

PAULINAPAULINA
Prabuty

Zatrudnię do pracy na terenie Gdańska: -Cieśli -Pracowników ogólnobudowlanych -Brygadzistów Oferuję -Umowę o pracę -Cotygodniowe wsparcie finansowe -Dojazd do pracy Stawka zależna od doświadczenia...

19.03.202419.03.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Niemiecka firma budowlana Zatrudni do Zaraz.!

ADAMADAM
Iława

Niemiecka firma Budowlana ADAMEX BAUUNTERNEHMEN Z siedzibą pod Hannoverem poszukuje: Pracowników branży ogólnobudowlanej. Prace wykończeniowe, stolarka, malowanie, tapetowanie. Prace rozbiórkowe. Budownictwo. Pomocnik budowlany. Praca w systemie godzinowym. Bardzo dobre wynagrodzenie, adekwatne do u...

01.09.202301.09.2023
Samozatrudnieniesamozatrudnienie