Filtruj

Praca Budowlany Brukarz - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - BRUKARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Rzeszów

Numer oferty: StPr/24/1128Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:umiejetność układania kostki brukowejMiejsce pracy: Boya Żeleńskiego 23/137, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę ...

25.03.202425.03.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-REMONTOWE ZELBUD SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-REMONTOWE ZELBUD SP. Z O.O.
Rzeszów

Zakres obowiązków: do uzgodnienia Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejetność układania kostki brukowej...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik brukarza, kamieniarza z niemieckim, praca sezonowa

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie powierzchni, chodników, krawężników, obrzeży pod nawierzchnię, Układanie nawierzchni, Budowa rurociągu do odwadniania, Kształtowanie krajobrazów. WYMAGANIA: Doświadczenie jako brukarz, kamieniarz, Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie, Prawo jazdy ...

19.04.202419.04.2024