Filtruj

Praca Budowy - Lubsko

31-33 z 33 ofert pracy

Praca MOBILNY TECHNIK SERWISU mechanik wózki widłowe samochód służbowy

JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.JUNGHEINRICH POLSKA SP. Z O.O.
Żary

Twój zakres obowiązków: Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta. Od Kandydatów oczekujemy: Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników. Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działa...

13.12.202313.12.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na budowie

PAWEŁPAWEŁ
Jasień

Firma Stel-Bud zatrudni na stanowisko murarza lub pracownika ogólnobudowlanego. Praca na terenie Jasienia i okolic. Zapewniam wszystko do pracy. Praca od poniedziałku do piątku. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego....

07.11.202307.11.2023

Praca na budowie, Wykanczanie wnętrz, Plytkarz, pomocnik plytkarza

DAMIANDAMIAN
Żary

Dam prace dla osób posiadających doświadczenie w branży budowlanej. Wymagane prawo jazdy kat B. Brak nałogów. Praca w delegacji, wysokie wynagrodzenie, umowa o prace...

27.08.202327.08.2023
od 8000 zł