Filtruj

Praca Bury Sp Z O - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier Oprogramowania – Backend Software Engineer

nowa oferta
BURY SP. Z O.O.BURY SP. Z O.O.
Mielec

technologies-expected : Python SQL responsibilities : Projektowanie oraz rozwijanie oprogramowania „backend” dla aplikacji mobilnej oraz webowej Wdrażanie/integracja systemu na platformę Microsoft Azure requirements-expected : Wykształcenie wyższe techniczne – elektronika, informatyka lub pokrewne Z...

18.04.202418.04.2024

Mielec

Wymagane, Python, SQLTwój zakres obowiązków, Projektowanie oraz rozwijanie oprogramowania „backend” dla aplikacji mobilnej oraz webowej, Wdrażanie/integracja systemu na platformę Microsoft AzureWykształcenie wyższe techniczne – elektronika, informatyka lub pokrewne, Znajomość programowania w Python ...

12.04.202412.04.2024
Kontraktkontrakt

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH

Mielec

Zakres obowiązków: Praca na liniach automatycznych i półautomatycznych Montaż elektroniki i komponentów z tworzyw sztucznych Ocena jakościowa części, półwyrobów i wyrobów Obsługa oprzyrządowania montażowego i testowego I zmiana 6:50-14:50, II zmiana 14:50-22:50 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze...

05.04.202405.04.2024