Filtruj

Praca Bus - Tarnów

16-18 z 18 ofert pracy

kierowca kat. C (bus)

PRZEMYSŁAWPRZEMYSŁAW
Pilzno

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kat. C. jazda głównie po województwie małopolskim i podkarpackim praca od poniedziałku do piątku (codzienne zjazdy do domu) jazda busem o ładowności powyżej 3,5 tony Proponujemy stabilną pracę i wysokie wynagrodzenie w F...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA (O)

WWW.MYBESTDREAM.PL SP. Z O.O.WWW.MYBESTDREAM.PL SP. Z O.O.
Jurków

Zakres obowiązków: obsługa klienta na bazie kajakowej i pontonowej, pakowanie przyczepy kajakowej i pontonów, prowadzenie busa, utrzymanie porządku na bazie kajakowej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. D, umiejętnoś...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Przedstawiciel Handlowy-Vanseller

WACŁAWWACŁAW
Niedomice

Dystrybutor urządzeń grzewczych zatrudni pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy-vanseller. Praca w terenie, wyjazdy o zasięgu kilku województw. Jazda samochodem dostawczym typu bus do 3,5t. Wymagane prawo jazdy B. Zatrudniamy na umowę o pracę. Mile widziane doświadczenie w handlu, kre...

30.05.202330.05.2023