Filtruj

Praca C - Ryjewo

Wynagrodzenie
Odległość od miasta
C Ryjewo - inne oferty pracy
1-2 z 2 ofert pracy

Ryjewo! Praca dodatkowa przy inwentaryzacji - liczenie towaru

KATARZYNAKATARZYNA
Ryjewo

Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy inwentaryzacji w miejsco...

28.03.202428.03.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

inwentaryzacja Ryjewo 17.04

Ryjewo

Zakres obowiązków: liczenie towaru za pomocą skanera System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką godzinową. Praca w dni wolne i święta: Nie. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: Nie....

06.03.202406.03.2024
od 27 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0142 s