Filtruj

Praca Ciebie - Poręba

61-63 z 63 ofert pracy

Zatrudnimy tynkarzy maszynowych

NTM VALERII HLIUTANTM VALERII HLIUTA
Szklarska Poręba

Zatrudnimy tynkarzy maszynowych. Szklarska Poręba. Od 28 zł/god. Zakwaterowanie, dojazd, umowa+48784025051...

08.04.202408.04.2024

GŁÓWNY KSIĘGOWY

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZYMŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY

Zakres obowiązków: Ewidencja ksiegowa i finansowa operacji gospodarczych placówki. Przyjmowanie dekretowanie,sprawdzanie dokumentów ksiegowych.Sporządzanie sprawozdań. Prowadzenie ewidencji środków trwałych. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) umiejętność - obsługa kompu...

Umowa o pracęumowa o pracę

Recepcjonista/tka SPA - Happy Valley Resort

HAPPY VALLEY RESORTHAPPY VALLEY RESORT

Happy Valley Resort Szklarska Poręba to zespół 3- i 4-piętrowych budynków, których projekt łączy nowoczesność z nawiązaniami do lokalnej architektury. Hotel zaoferuje 155 komfortowych pokoi oraz apartamentów rodzinnych, restaurację oraz strefę SPA i Wellness. Ten piękny górski ośrodek oferuje pano...

07.04.202407.04.2024