Filtruj

Praca Ciezarowki - Katowice

31-33 z 33 ofert pracy

Międzynarodowy Kierowca ciężarówki PL, IT, DE, BE, FR ,AT ,CH , NL (PL/UA)

BERTANI POLAND SP. Z O.O.BERTANI POLAND SP. Z O.O.
Bieruń

Bertani Poland rekrutuje kierowców. Oferta pracy dla kierowców ciężarówek z kat. prawa jazdy C+E z doświadczeniem na autotransporterach lub bez (do przeszkolenia). Jesteśmy międzynarodową firma transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Transportujemy pojazdy na terenie Europy centralne...

05.03.202405.03.2024

Poszukujemy kierowcy C+E z minimum 5-letnim doświadczeniem.

TOMASZTOMASZ
Orzech

Obowiązki: Załadunek i rozładunek towarów. Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe. Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych. Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń. Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki. ...

29.01.202429.01.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Polska firma z branży robót ziemnych w Niemczech zatrudni Ciebie!

DAWIDDAWID
Sosnowiec

Dołącz do nas! Stabilna polska firma z branży robót ziemnych na terenie Niemiec poszukuje Ciebie! Kogo Szukamy? Kompletne brygady 3-osobowe (operator koparki, kierowca ciężarówki, pracownik ogólnobudowlany). Pojedynczych specjalistów w powyższych dziedzinach Wymagania: Znajomość języka niemieck...

07.01.202407.01.2024
od 11000 zł