Filtruj

Praca Co Dzien C - Słupca

151-153 z 153 ofert pracy

Pomocnik - budowa magistrali światłowodowej

POLLOPTIC SP. Z O.O.POLLOPTIC SP. Z O.O.
Września

Firma POLLOPTIC SP. Z O.O. poszukuje pracowników na stanowisko: pomocnik - budowa sieci światłowodowej Zakres obowiązków: - układanie kabli i pakietów - odtwarzanie terenu Od kandydatów oczekujemy: - dokładność - rzetelność - zdolność szybkiego przyswajania wiedzy -dyspozycyjność Oferujem...

24.08.202324.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji-Danfoss Poland k/Lęborka (umowa o pracę+dojazd)

ANNAANNA
Żelazkowo

ŚWIATOWY PRODUCENT- FIRMA DANFOSS POSZUKUJE PRACOWNIKÓW DO WSPÓŁPRACY CHCESZ STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU? ZŁÓŻ CV, PRZYJEDŹ, ZOBACZ PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: Żelazkowo 14, 84-351 Nowa Wieś Lęborska OFERUJEMY: · zatrudnienie od 1.dnia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat; · ...

17.08.202317.08.2023

Asystent Technologa Konstrukcji Aluminiowych i Stalowych

EWAEWA
Zagórów

Zakres obowiązków: projektowanie aluminiowych oraz stalowych konstrukcji drzwi i okien przygotowanie rysunków technicznych dla produkcji z uwzględnieniem właściwych norm rysunkowych oraz wymiarowych dobór akcesoriów oraz przygotowanie zestawień materiałów we współpracy z biurem projektowym wykon...

04.07.202304.07.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1083 s