Filtruj

Praca Cukiernik - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię pomoc cukiernika!

SELFIERSELFIER
Przemyśl

W związku z ciągłym rozwojem Manufaktury Cukierniczej Selfier, poszukujemy osoby z pasja i chęcią rozwoju w kierunku cukiernictwa, która zasili zespół naszej produkcji. Zapewniamy pracę w stabilnej firmie, w której będziesz mógł/a rozwijać się zawodowo, nie wymagamy doświadczenia. Na stanowisku pomo...

06.02.202406.02.2024

POZOSTALI PIEKARZE, CUKIERNICY I POKREWNI

Jarosław

Zakres obowiązków: praca na produkcji, codzienna praca na wyznaczonym odcinku procesu produkcyjnego, udział w obsłudze procesu produkcji, szkolenia BHP i jakościowe, prace porządkowe na stanowisku pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOC CUKIERNIKA

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jarosław

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowaniu wyrobów cukierniczych zgodnie z przyjętymi standardami, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług, estetykę wyrobów, utrzymanie porządku w miejscu pracy, pomoc w realizacji wyznaczonych pra. Wymagania: Doświadczenie na w/w stanowisku, zmysł estetyczny...

12.04.202412.04.2024