Filtruj

Praca Czesc Etatu B - Krzyż Wielkopolski

16-18 z 18 ofert pracy

Ślusarz, tokarz - z doświadczeniem lub do przyuczenia

BA GLASSBA GLASS
Sieraków

BA Glass Poland , będąca częścią międzynarodowej grupy BA GLASS i jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej, poszukuje pracowników do Huty Sieraków na stanowiska: Ślusarz, tokarz, frezer. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i weź udział w procesie tworzenia wysok...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

spawacz

Stare Kurowo

Zakres obowiązków: Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych. Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych. Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania, przecinania, zgrzewania czy lutowania. Wybór i określenie odpowiedniej metody spawalni...

11.04.202411.04.2024
od 4242 zł

Operator Maszyn - Huta Szklana

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Huta Szklana

Profesjonalna i znana na rynku Wielkopolskim firma sprzątająca zajmująca się utrzymaniem ruchu, czystości i jakości produkcji zatrudni mężczyznę na stanowisko Operatora Maszyn. Głównym zadaniem na tym stanowisku jest obsługa samojezdnego automatu COMAC do zamiatania i zmywania posadzek w części p...

25.09.202325.09.2023
od 4300 zł