Filtruj

Praca Dachowych - Oświęcim

61-63 z 63 ofert pracy

Zatrudnimy do pracy w na lokalnych budowach - bez delegacji

JARBUD-RESJARBUD-RES
Bieruń

Firma Jarbud-Res z Bierunia Nowego zatrudni osoby do pracy na dachach. Praca na budowach na Śląsku i w Małopolsce.Oczekujmemy:- dobrego stanu zdrowia,- solidności, rzetelności, uczciwości,- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem,- również dla emerytów górniczych.Oferujemy:- stabilną pracę w solidniej ...

01.04.202401.04.2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

GEKO SP. Z O.O.GEKO SP. Z O.O.
Babice

Zakres obowiązków: przygotowywanie ofert, wyliczanie materiałów budowlanych z projektów, składanie ofert klientom Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. 2 lata, znajomość mate...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ZMYWAK / POMOC GRUNT palarnia kawy

MAGDALENAMAGDALENA
Bielsko-Biała

#GruntToDobraKawa i to właśnie ona zaprowadziła nas na Nowe Miasto ! Już prawie 2 lata działamy na bielskim rynku gastronomicznym. Nasz projekt pod szyldem GRUNT palarnia kawy to wyjątkowa kawa, ludzie i miejsce. Pod jednym dachem znajdziecie naszą palarnię, kawiarnię, mikro-piekarnię i restaurację...

od 3800 zł