Filtruj

Praca Dam B C - Przasnysz

16-18 z 18 ofert pracy

Specjalista ds. BHP, ochrony środowiska i ppoż.

METALTECHMETALTECH
Ciechanów

Wymagania na stanowisku: - wykształcenie wyższe w kierunku BHP, - doświadczenie w BHP i ochronie środowiska min. 5 lat, - mile widziana znajomość z przemysłu maszynowego Prosimy o dopisanie jednej z następujących klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę METALT...

20.05.202420.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

kierowca - kat.B

ANNAANNA
Ciechanów

Twój zakres obowiązków: rozwózka nasienia rozpłodników i sprzętu inseminacyjnego, przyjmowanie zamówień, wykonywanie czynności spedycyjnych, dbanie o właściwy stan techniczny powierzonych środków transportowych, Nasze wymagania: odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat.B, znajomość...

od 4242 zł

Operator maszyn CNC, automotive, hydraulik. mob., ok. 2800 E

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Maków Mazowiecki

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

19.05.202419.05.2024