Filtruj

Praca Dam - Dąbrówka

121-123 z 123 ofert pracy

Praca na kuchni - restauracja Uniejów

IRENEUSZIRENEUSZ
Uniejów

Restauracja w Uniejowie poszukuje osób chętnych do pracy na kuchni. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przykładowe obowiązki: Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych. Przygotowanie składników do gotowania, w tym po...

25.08.202325.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Kelnerka gastronomia - koordynator sali konsumpcyjnej

Uniejów

Obowiązki: Koordynacja pracy zespołu kelnerskiego. Przyjmowanie zamówień. Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu. Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów. Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów. Przyjmowanie zapłat. Zbieranie brudnych naczyń ze stołów. Utrz...

Mechanik / Elektromechanik - SEAT i CUPRA

KADRYKADRY
Suchy Las

W związku z rozwojem działalności, Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne POL-CAR Sp. z o.o.w Poznaniu poszukuje pracowników na stanowiska: ELEKTOMECHANIK SAMOCHODOWY MECHANIK SAMOCHODOWY w Autoryzowanym Serwisie SEAT, Suchy Las ul. Obornicka 150 Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański) Wymagania i ...

19.05.202319.05.2023