Filtruj

Praca Dama C A - Lubawa

76-77 z 77 ofert pracy

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA

RADEX POLAND SP. Z O.O.RADEX POLAND SP. Z O.O.
Iława

Zakres obowiązków: Tworzenie i monitorowanie zamówień, analiza i porównywanie ofert, optymalizacja dostaw pod względem kosztów, jakości i terminów, weryfikacja jakości danych materiałów, odpowiedzialność za realizację i terminowość procesu zakupów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykszta...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Firma budowlana zatrudni pracowników budowlanych i murarzy od zaraz!

PIOTRPIOTR
Ostróda

Firma budowlana zatrudni od zaraz ! Oferujemy: stabilne zatrudnienie, stałą pracę, możliwość podniesienia swoich kwalifikacji, niezbędną odzież roboczą, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności. Wymagania: gotowość do pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ale...