Filtruj

Praca Dariusz - Kalisz

16-17 z 17 ofert pracy

SPRZEDAWCA - OBSŁUGA KLIENTA

WADEX STACJA PALIW WANDA KOWALCZYK DARIUSZ KOWALCZYK S.C.WADEX STACJA PALIW WANDA KOWALCZYK DARIUSZ KOWALCZYK S.C.
Golków

Zakres obowiązków: obsługa komputera i kasy fiskalnej, dokładanie towaru, przyjmowanie dostaw towaru, utrzymanie swojego stanowiska pracy w czystości, praca w ruchu ciągłym, trzy zmiany Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - komunikatytwność...

07.05.202407.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Niemcy / Budowlanka wykończeniowa przy wykładaniu podłóg

DARIUSZDARIUSZ
Ostrów Wielkopolski

Szukam pracownika do prac przy podłogach w Niemczech - okolice Köln, Bonn. Praca polega na wykładaniu między innymi laminatu, wykładzin, paneli laminowanych, linoleum. Jesteśmy mała firmą od kilkunastu lat na rynku. · wymagane zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej w Polsce lub Niemczec...

25.04.202425.04.2024