Filtruj

Praca Data System A - Bojanowo

31-33 z 33 ofert pracy

Praca szuka człowieka

MICHAŁMICHAŁ
Gniew

Dekorlars to firma z ponad 15 letnią tradycją i doświadczeniem działania w branży zdobienia opakowań szklanych do perfum. Poszukujemy pracowników do działu produkcji nastanowisko pomocnik drukarza ,kontrola jakości, pakowacz towarów, lakiernik, pomocnik lakiernika, obsługa maszyn podajników. Wymaga...

03.04.202403.04.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Obsługi Pacjentów i Koordynacji Rezerwacji Medycznych

KAMILA BUSZTA-ROGACZEWSKAKAMILA BUSZTA-ROGACZEWSKA
Okole

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live, Prywatna Klinika Leczenia Bólu, poszukuje odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Pacjentów i Koordynacji Rezerwacji Medycznych. Poszukujemy kandydata, który będzie aktywnie uczestniczył w zapewnieniu wysokiej jak...

02.04.202402.04.2024
od 4500 zł

Mechanik Utrzymanie Ruchu

KB SP. Z O.O.KB SP. Z O.O.
Czersk

Twój zakres obowiązków:•Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń na produkcji•Codzienny nadzór nad parkiem maszynowym i nad stanem technicznym wózków widłowych•Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,•Wykonywanie cyklicznych przeglądów i konserwacji linii produkcyjnych,•Wykonywanie cyklicznych przeglą...

29.03.202429.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,3764 s