Filtruj

Praca Data System A - Przechlewo

61-63 z 63 ofert pracy

Order Picker w Albert Heijn, ROTTERDAM (od €14,34/h)

CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.
Holandia

Opis stanowiska: Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym jednego ze znanych marketów – Albert Heijn.Praca Order Picker polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporząd...

25.09.202325.09.2023
od 64 zł

Specjalista ds.sprzedaży z językiem niemieckim

ZIMNICKAZIMNICKA
Topole

Firma Fey sp. z o.o. (dawniej: Relaks) z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i zagranicznym zatrudni Specjalistę ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego w zakresie obsługi klienta w formie telefonicznej i korespondencyjnej Nasze oczekiwania: - minimum dobra znajomość języka niemieckieg...

18.09.202318.09.2023
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik magazynu I Chojnice

BAGIETKABAGIETKA
Chojnice

Cukiernia Piekarnia Bagietka Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik magazynu Miejsce pracy: Chojnice Poznaj zakres stanowiska: Przygotowywanie i kompletowanie towaru do wysyłki Praca w systemie jedno zmianowym w godzinach popołudniowo - wieczornych Przestrzeganie obowiązują...

07.06.202307.06.2023