Filtruj

Praca Dekarstwo Uzarski Grzegorz - Lubawa

1-2 z 2 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

DEKARSTWO UZARSKI GRZEGORZ UZARSKIDEKARSTWO UZARSKI GRZEGORZ UZARSKI
Lubawa

Zakres obowiązków: Prace o charakterze: ciesielskim, dekarskim, blacharskim. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe Wymagane doświadczenie w pracach dekarskich, ciesielskich , blacharskich. Praca w systemie I zmianowym. w godz. 7:00 - 15:00. Praca na t...

04.01.202404.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Lubawa

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze o charakterze: ciesielskim, dekarskim, blacharskim. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Praca w systemie I zmianowym. w godz. 7:00 - 15:00. Praca na terenie Lubawy i okolic. Dojazd do Lubawy we własnym zakresie. Kontakt tel: 664 461 765 - Uzarski Grzegorz...