Filtruj

Praca Deko B C A - Kunice

436-438 z 438 ofert pracy

Orlen Nowa Wieś Legnicka praca kasjerka

P.ZAWACKIP.ZAWACKI
Legnica

Zatrudnimy na Stację Paliw Orlen w Nowej Wsi Legnickiej, na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta. Nasze oczekiwania: - dyspozycyjność - znajomość obsługi kasy fiskalnej - umiejętność pracy w zespole Oferujemy : - umowę o pracę - atrakcyjny system wynagrodzeń (na start 5800 brutto + premie) ...

10.10.202310.10.2023
od 5800 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Spawacz- monter ogrodzeń, wiat, garaży

METALITMETALIT
Mazurowice

Firma METALIT to producent ogrodzeń, wiat, carportów, garaży. Poszukuje kandydatów na stanowisko: SPAWACZ- MONTER, , OGRODZEŃ,WIAT, GARAŻY Nie wymagamy uprawnień spawalniczych. Do najważniejszych obowiązków kandydata będzie należało: Spawanie i Montaż wyprodukowanych ogrodzeń, wiat, garaży. Nasz...

01.10.202301.10.2023
od 5000 zł

Instruktor zajęć edukacyjnych dla dzieci i wychowawca na kolonii

ROBERTROBERT
Środa Śląska

Obowiązki pracownika: 1. prowadzenie zajęć edukacyjnych dla grup dzieci w wieku 5-12 lat 2.dojazd samochodem firmowym do miejsca prowadzenia zajęć 3.przygotowanie sali ćwiczeń , zestawów edukacyjnych 4.opieka nad powierzonymi dziećmi na półkoloniach i koloniach 5.samodoskonalenie i przygotowywa...

21.09.202321.09.2023
od 4300 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,4961 s