Filtruj

Praca Deko B C A - Kwidzyn

1-3 z 3 ofert pracy

Operator wykańczalni/ produkcji

Kwidzyn

Zadania: Obsługa urządzeń krojących Kontrola jakości krojonych i pakowanych stosów, ryz i zwojów Wprowadzanie danych do systemu Nadzór i bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń Raportowanie przebiegu zmiany Wymagania: Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym Wykształcenie min. zaw...

26.03.202426.03.2024

Poszukiwany pracownik do sprzątania

nowa oferta
TOMASZTOMASZ
Łasin

Poszukujemy osoby do sprzątania na ośrodku wypoczynkowym w Łasinie. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczny czas pracy (wymiar 40 godzin tygodniowo). Obowiązki obejmują utrzymanie czystości w pokojach, łazienkach, oraz innych pomieszcze...

23.04.202423.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

praca w Dani dam prac

POLDANPOLDAN
Grudziądz

pilnie poszukuję jednej osoby do 15 kwietnia praca sezonowa bez języka bez doświadczenia potrzebna siła i spryt ;) o co chodzi w pracy wejdz na strone htu.dk jest to rostawianie hal namiotowych więcej info na telefon...

04.04.202404.04.2024