Filtruj

Praca Deko B C A - Opatów

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik Patrolu Interwencyjnego

AGATAAGATA
Ostrowiec Świętokrzyski

Opis Poszukujemy osób do pracy w: Starachowice / Ostrowiec Świętokrzyski Opis stanowiska: • Podejmowanie natychmiastowych interwencji na obiekcie w przypadku pojawienia się sygnału alarmowego • Sprawdzanie stanu prawidłowego zabezpieczenia obiektu Wymagania: • Pozwolenie na broń, • Wpis na ...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

kontroler jakości -\u003E praca od zaraz

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

Posiadasz doświadczenie w kontroli jakości?Jesteś sumienny i dokładny? Lubisz pracować z dokumentacją techniczną? Jeśli na te pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie! Pracuj w zespole firmy MAN Bus jako kontroler jakości w Starachowicach. Aplikuj przez f...

14.05.202414.05.2024

Kucharz/ pomoc kuchenna Zamek Łagów

MANAGERMANAGER
Łagów

Obowiązki: Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami. Zapewnianie jakości i estetyki serwowanych dań. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w zespole. Przygotowywanie składników do gotowania. Kontrola jakości żywności i zapasów. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i hi...

13.05.202413.05.2024
od 4000 zł