Filtruj

Praca Dem C B A - Ustrzyki Dolne

46-48 z 48 ofert pracy

Pracownik sprzątający

ZAJAZD POD CARYŃSKĄZAJAZD POD CARYŃSKĄ
Lutowiska

Szukamy Osób na stanowisko:Pracownik sprzątającyDo Twoich obowiązków należeć będzie:- Sprzątanie/ przygotowywanie pokoi; zmiana w pokojach pościeli i ręczników, opróżnianie koszy na śmieci, ścieranie kurzy, mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych, pilnowanie, aby w toaletach zawsze było mydło, ręcz...

30.07.202430.07.2024

ASYSTENT SĘDZIEGO

SĄD REJONOWY W LESKUSĄD REJONOWY W LESKU
Lesko

Zakres obowiązków: Sporządzanie projektów orzeczeń; sporządzanie projektów uzasadnień orzeczeń; sporządzanie projektów zarządzeń; analizowanie akt sprawy we wskazanym zakresie; kontrolowanie stanu spraw odroczonych, zawieszonych lub oczekujących na podjęcie czynności przez sędziego albo sąd; zwracan...

24.07.202424.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Instruktor LEGO robotyki - Lesko i okolice

SPICE GEARS ACADEMY PODKARPACKIE MAŁOPOLSKIESPICE GEARS ACADEMY PODKARPACKIE MAŁOPOLSKIE
Lesko

Poszukujemy pozytywnych, energicznych osób, które mają dobry kontakt z dziećmi. Oferta dotyczy pracy w Lesko i okolicach. WYMAGANIA: Zaangażowanie w projekt Otwartość, komunikatywność, podejście do dzieci niezawodność, prawo jazdy oraz własny samochód (zapewniamy zwrot kosztów dojazdów do szkó...

24.02.202424.02.2024
od 50 zł