Filtruj

Praca Dem - Konstantynów Łódzki

691-693 z 693 ofert pracy

Pracownik wędzarni/Wędzarz

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GROT SP. Z O.O.ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GROT SP. Z O.O.
Starowa Góra

Do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy pracownika wędzarni / Wędzarz Miejsce pracy: Starowa Góra k. Łodzi, woj. łódzkie Zakres zadań: wykonywaniu prac związanych z produkcją przetworów mięsnych i tłuszczowych, m.in. rozdrabnianiu surowców i przygotowaniu farszu, formowaniu przetworów mięs...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Zgierz

Zakres obowiązków: praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej połowy dobowego czasy pracy, przy obłudze klientów, sporządzanie wycen, obsługa zleceń, obsługa likwidacji szkód, zamawianie części, wystawianie dokumentów sprzedażyw warsztacie samochodowym Wymagania: wykształcenie - śred...

Executive Assistant

TATUUMTATUUM
Łódź

Od 25 lat tworzymy markę, która podbija serca Klientek i Klientów jakością materiałów i ponadczasowością swoich modeli. Nasze produkty dedykujemy osobom ceniącym sobie naturalność, komfort i wysoką jakość, które od lat stanowią DNA naszej marki. W naszych salonach spotkasz pracowników łączących różn...

24.06.202424.06.2024