Filtruj

Praca Diagnosta - Czechowice-Dziedzice

16-18 z 18 ofert pracy

Praca w ALAB laboratoria - Pielęgniarka/Opiekun Medyczny(Punkt Pobrań)

ALAB LABORATORIA SP. Z O.O.ALAB LABORATORIA SP. Z O.O.
Żory

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie . Mamy ponad 700Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok. 70laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 350...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Diagnosta samochodowy - podstawowa SKP Mikołów

SZYMONSZYMON
Mikołów

Podstawowa Stacja Kontroli pojazdów Benefis sp z o.o. siedzibą w Mikołowie zatrudni diagnostę samochodowego z uprawnieniami. Miejsce pracy: Mikołów ul. Jasna 1-5 Wymagania: • Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty SKP • Znajomość diagnostyki pojazdowej • Wysoka kultura osobista • Samodzieln...

25.03.202425.03.2024

MECHANIK SAMOCHODOWY (PL/UA)

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ SP. Z O.O.
Tychy

Zakres obowiązków: - kompleksowe dokonywanie napraw mechanicznych i diagnostyka autobusów - utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) - kontakt z kierownikiem warsztatu i wykonywanie poleceń związanych z koniecznymi naprawami * III zmiany 06:00-14:00, 14:00-22:00, ...

19.03.202419.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0242 s