Filtruj

Praca Dla Aktywnych - Międzyrzec Podlaski

31-33 z 33 ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

PRO PEOPLE SP. Z O.O.PRO PEOPLE SP. Z O.O.
Biała Podlaska

TWOJE ZADANIA: bezpośredni kontakt z klientami w salonie Orange aktywna sprzedaż i promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta budowanie długotrwałych relacji z klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku OD NAS OTRZYMA...

01.03.202401.03.2024

Fajna Praca dla Instruktora sportowych zajęć dla dzieci w przedszkolu

JACEKJACEK

OFERTA PRACY INSTRUKTOR PRZEDSZKOLIADA.PL PRZEDSZKOLIADA.PL, to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zapraszamy do dołączenia do Drużyny Kangura PRZEDSZKOLIADA.PL kandydatów na instruktorów PRZEDSZKOLIADA.PL, celem wspólnego rozwoju rozrywki ruchowej wśród przedsz...

22.10.202322.10.2023
od 50 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu Budowlanego Mrówka

TAP-BUDTAP-BUD
Radzyń Podlaski

Zatrudnię sprzedawce do sklepu budowlanego Mrówka w Radzyniu Podlaskim. Wymagania: -doświadczenie w branży budowlanej -umiejętność budowania relacji z partnerami handlowymi -umiejętność negocjacji -dobra organizacja pracy, samodzielność i systematyczność -swobodna komunikacja oraz umiejętność ...

09.10.202309.10.2023
od 3600 zł