Filtruj

Praca Dla Informatyka - Gdańsk

76-78 z 78 ofert pracy

Starszy inspektor

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Gdynia

Komenda Miejska Policji w Gdyni Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor w Zespole Łączności Wydziału Wspomagającego Starszy inspektor Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: zapewnia sprawność techniczną systemów łączności i informatyki na te...

22.05.202422.05.2024

Młodszy Specjalista ds. Analiz w Departamencie Sprzedaży

ERGO HESTIAERGO HESTIA
Sopot

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, analiza danych, ekonometria, informatyka lub pokrewne), doświadczenie w pracy ze zbiorami danych, praktyczna znajomość: SQL, języka Python, umiejętność przejrzystego prezentowania wyników pracy i znajomość narzędzi BI (preferowany Power BI), um...

17.05.202417.05.2024

PRACOWNIK KOMPUTEROWY/ INFORMATYK

OTOELEKTRO.PL SP. Z O.O.OTOELEKTRO.PL SP. Z O.O.
Bojano

Zakres obowiązków: Tworzenie aukcji internetowych, obróbki graficzne zdjęć, tworzenie grafik na potrzeby sklepu, monitorowanie konkurencji, aktualizacje produktowe na sklepach internetowych oraz portalach sprzedażowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17. Wymagania: wykształcenie - ś...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0410 s