Filtruj

Praca Dla Kierowcow Kat B - Rzeszów

46-48 z 48 ofert pracy

KIEROWCA - MAGAZYNIER

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PIEKARNIA TOMASZ WOŁOWIECPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE PIEKARNIA TOMASZ WOŁOWIEC
Ropczyce

Zakres obowiązków: Rozwożenie pieczywa (4 godz.). Praca na magazynie wyrobów gotowych (4 godz.). Praca w godz.: 5 - 13 Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

05.06.202405.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca Dostawca kat. B

PAWEŁPAWEŁ
Łańcut

Zatrudnię kierowcę kat. B praca w hurtowni spożywczej - rozwóz towaru na podległym terenie stała trasa-Sokołow Młp-Kamień-Łańcut . Praca od poniedziałku do piątku . Poszukuję kogoś z doświadczeniem w jeździe busem typu kontener . Wymagana uczciwość, chęci do pracy, dyspozycyjność . Oferuję pracę w s...

04.06.202404.06.2024
od 4500 zł

Kierowca C E transport Krajowy i Międzynarodowy

JANJAN
Manasterz

Zatrudnię kierowcę kat. C+E /ciągnik siodłowy + naczepa firana/. Praca od pon do piątku powroty na bazę na weekendy lub max 2tyg w trasie do ustalenia. Więcej informacji pod nr tel. Możliwość przeszkolenia....

od 5000 zł