Filtruj

Praca Dla Klienta - Wysokie

61-63 z 63 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

DREWLUX S. C.DREWLUX S. C.
Szypliszki

Zakres obowiązków: sprawy kadrowe; BHP; obsługa klienta w dziale sprzedaży (e-mail, oferty, zamówienia); składanie zamówień niezbędnego asortymentu potrzebnego do produkcji; Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - pomaturalne/policealne język obcy - angielski (mowa: B1 -...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

pracownik biurowy - firma DREWLUX s.c. U.P.H.

JOLAJOLA
Szypliszki

PRACA W NIEPEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY (godz. 7.0-15.30) Do obowiązków będzie należało: Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników oraz uczniów – znajomość Kodeksu Pracy oraz ustaw powiązanych: - wyniki badań lekarskich; - umowy o pracę, umów zlecenie itp. - świadectwa pracy; - inne doku...

03.06.202403.06.2024
od 1100 zł

SPRZEDAWCA PASZ I ARTYKUŁÓW BUDOWLANYCH

WILD JADWIGA WAŚNIEWSKAWILD JADWIGA WAŚNIEWSKA
Wiżajny

Zakres obowiązków: - sprzedaż pasz i artykułów budowlanych - obsługa klienta - przyjmowanie dostaw - dbanie o ekspozycje towaru Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - **Obsługa komputera umiejętność - obsługa kasy fiskalnej umiejętność - obsługa terminali płatniczych...

29.04.202429.04.2024