Filtruj

Praca Dla Ksiegowych - Żyrardów

76-78 z 78 ofert pracy

Pomocnik magazyniera/ magazynier- Pruszków/ 5000 PLN netto

MAGAZYNIER PLMAGAZYNIER PL
Pruszków

Dla naszego Klienta lidera branży motoryzacyjnej w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych szukamy osób na stanowisko : Pomocnik Magazyniera / Magazynier Opis stanowiska: • rozkładanie towarów z dostaw wg. specyfikacji i danych ze skanera • kompletowanie towarów według zam...

16.02.202416.02.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

ALEKSANDRAALEKSANDRA
Pruszków

Zadania: prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, księgowanie faktur sprzedaży i faktur kosztowych, księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie kont księgowych z dostawcami i odbiorcami, kontrola rozrachunków, księgowanie innych dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych Wymagania : znajomość Ust...

05.02.202405.02.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik administracyjny

DOROTADOROTA
Pruszków

Pracownik administracyjny Miejsce pracy: Janki k/Warszawy Wymiar godzin: cały etat Forma zatrudnienia: umowa o pracę Do OBOWIĄZKÓW wybranej osoby należeć będzie: - wprowadzanie dokumentów do wewnętrznego systemu księgowo - pomoc przy rozliczaniu faktur w systemie księgowym - wsparcie działu...

10.11.202310.11.2023
od 5250 zł