Filtruj

Praca Dla Lakiernika Samochodowego - Racibórz

16-18 z 18 ofert pracy

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

1.F. H. U. AUTO KOLOR TOMASZ SITEK 2.DEBITUM DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE 3. KING PELLET1.F. H. U. AUTO KOLOR TOMASZ SITEK 2.DEBITUM DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE 3. KING PELLET
Radlin

Zakres obowiązków: Malowanie i lakierowanie pojazdów samochodowych. Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO

Radlin

Zakres obowiązków: Przygotowywanie pojazdów do lakierowania. Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

preparator, lakiernik, blacharz samochodowy - Holandia

MARTIN LEASING JOBSMARTIN LEASING JOBS
Wodzisław Śląski

Nasz holenderski klient poszukuje: PREPARATORÓW, LAKIERNIKÓW, BLACHARZY SAMOCHODOWYCH, itdstart: od zaraz!oferujemy: stawkę: od 550 do 625 euro netto za 40h darmowe zakwaterowanie Ubezpieczenie w Holandii oraz w Polsce Umowę na holenderskich warunkach Prace na długoterminowy okres czasuWymagamy: doś...

10.06.202410.06.2024