Filtruj

Praca Dla Montera - Częstochowa

16-18 z 18 ofert pracy

Hydraulik / Monter / Serwisant (ciepłownictwo, instalacje grzewcze)

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SP. Z O.O.BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Częstochowa

Co będzie należało do Twoich zadań: Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych na węzłach cieplnych Przeprowadzanie regularnych napraw i prac konserwacyjnych Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnego realizowania zadań Nasze oczekiwania: Wykształcenie techniczne (min. zaw...

01.06.202401.06.2024

Monter urządzeń elektrycznych

BOWEL-POLBOWEL-POL
Częstochowa

Poszukiwany monter urządzeń elektrycznych Praca jest na 1 zmianęPo okresie próbnym umowa o pracę Stawka od 23 do 28 zł netto/hSkładanie stacji transformatorowych...

29.05.202429.05.2024

Monter instalacji gazowych - hydraulik

ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.
Częstochowa

Opis stanowiska:• usuwanie awarii gazowych w mieszkaniach (wymiana instalacji skręcanych na spawane) oraz CO, wod-kan.• naprawa instalacji gazowych• praca dodatkowa przy budowie rurociągów• przyjmę również całe brygady Wymagania:• doświadczenie w pracy przy gazociągach będzie dużym atutem• prawo jaz...

28.05.202428.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0321 s