Filtruj

Praca Dla Montera

31-33 z 33 ofert pracy

Prosty montaż mebli!

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Łódź

Prosty montaż mebli! Doświadczenie nie jest wymagane – wystarczy umiejętność posługiwania się wkrętarką!Jesteśmy jedną z najlepszych agencji zatrudnienia . Już po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł „Agencja Zatrudnienia Przyjazna Pracownikom” przyznawany przez Konfederację Lewiatan i Ogólnopolskie Poroz...

16.02.202416.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter

ADECCO POLAND SP. Z O.O.ADECCO POLAND SP. Z O.O.
Łódź

Opis klienta:Firma jest przedsiębiorstwem zorientowanym na klienta i światowym liderem w branżach: elektryfikacji, automatyzacji procesów, transportu oraz robotyki i automatyki dyskretnej.Zakres odpowiedzialności:Wykonywanie operacji procesu produkcyjnego (montaż) zgodnie z obowiązującymi przepisami...

24.01.202424.01.2024

Młodszy Monter/Tester

Ropczyce

Zadania: Praca na linii produkcyjnej Montaż małych elementów do systemów przeciwpożarowych Wymagania: Dyspozycyjność do pracy zmianowej Umiejętności manualno-techniczne Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy Bezpłatny transport: Zagorzy...

12.01.202412.01.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0343 s