Filtruj

Praca Dla Naszego Klienta B - Maciejowice

421-423 z 423 ofert pracy

Handlowiec/Kierownik Projektu- Branża Konstrukcji Stalowych

ON-TIME SOLUTIONS SP. Z O.O.ON-TIME SOLUTIONS SP. Z O.O.
Chromna

OPIS Stanowiska: HANDLOWIEC/Project Menager/Kierownik Budowy, związany z branżą. Posiadający portfel doświadczenia jak i kontaktów związanych z inwestycjami w Polsce jak i poza granicami RP. Masz dość: Korporacyjnej przeciętności ? Niekończących się spotkań firmowych ? Uzupełniania coraz to now...

12.12.202312.12.2023
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik - atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowa o pracę!

OLGAOLGA
Siedlce

ktualnie dla naszego klienta z siedzibą w miejscowości SIEDLCE poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik/Młodszy mechanik (m/k) Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (uprawnień), ...

07.12.202307.12.2023

Pracownik rozlewni gazu

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE GAZOL SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE GAZOL SP. J.
Międzyrzec Podlaski

P.U.H. GAZOL SP. J. – jesteśmy polską spółką istniejąca na rynku od ponad 30 lat, jako wiodący importer i dystrybutor gazu płynnego wschodniej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu instalacji oraz dostawach gazu dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dysponuje...

18.09.202318.09.2023
od 4300 zł