Filtruj

Praca Dla Naszego Klienta - Konstantynów

76-78 z 78 ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła [Radomsko]

TOMASZTOMASZ
Radomsko

TRINITY POWER to firma branży OZE, oferująca kompleksowe produkty na rynku OZE. ROBIMY SWOJE – nie oglądamy się dookoła, zajmujemy się tym co daje najlepsze efekty, skupiamy się na sobie by dziennie być lepszą wersją. Wraz z rozwojem, aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Przedstawiciel Handl...

05.06.202405.06.2024
od 6000 zł

SPRZEDAWCA

Włoszczowa

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż towaru, obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

Inżynier Jakości

HSV POLSKA SP. Z O.O.HSV POLSKA SP. Z O.O.
Radomsko

Jesteśmy częścią grupy HSV Moulded Foams Group w skład której wchodzą 3 zakłady produkcyjne w Polsce (ŁODŹ, WROCŁAW, RADOMSKO) i dwa zakłady w Holandii. Specjalizujemy się w produkcji kształtek z tworzyw spienionych takich jak EPS (popularny Styropian) czy EPP. Wszyscy w HSV jesteśmy „Particle Foams...

07.06.202407.06.2024