Filtruj

Praca Dla Nauczyciela - Kożuchów

46-47 z 47 ofert pracy

NAUCZYCIEL FORTEPIANU LUB NAUCZYCIEL AKOMPANIATORA

PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIAPAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II STOPNIA
Zielona Góra

Zakres obowiązków: Nauka gry na fortepianie lub akompaniament. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe muzyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Uprawnienia, umiejętności: kwalifikacje określone w Rozporządzeniu MKDNiS w sprawie szczegółowych kwalifikac...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW PŁAC I ROZLICZEŃ

ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 9ZESPÓŁ EDUKACYJNY NR 9

Zakres obowiązków: (- sporządzanie list płac oraz zbiorczych zestawień list płac na podstawie dokumentacji otrzymanej od pracownika kadr i dyrekcji, - Prowadzenie rejestru list płac, - sporządzanie deklaracji ZUS oraz prowadzenie dokumentacji związanej z wypłatami zasiłków ZUS, - dokonywanie miesięc...

24.04.202424.04.2024