Filtruj

Praca Dobro - Chrapczew

91-93 z 93 ofert pracy

Kierowca C - beczka asenizacyjna / hakowiec

PIOTRPIOTR
Ujazd

Od 1995 roku wypracowaliśmy pozycję eksperta na rynku lokalnym w obszarze wywozu nieczystości płynnych, stałych. Dołącz do KNAPTRANS - firmy z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży gospodarki odpadami. Cenimy solidność i profesjonalizm – oferujemy stabilne zatrudnienie oraz przyjazne miejsce pra...

07.02.202407.02.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. zakupów ziemniaka

ECO-CORN SP. Z O.O.ECO-CORN SP. Z O.O.
Przykona

Eco-Corn Sp. z o.o. Firma Eco-Corn Sp. z o.o. wiodący polski producent suszu ziemniaczanego z zasięgiem na europejskie rynki spożywcze, z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym pod Turkiem w woj. Wielkopolskim poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów ziemniaka Zakres obowiązków: Nawi...

18.10.202318.10.2023

Kierowca busa do 3.5T Kat B w ruchu Międzynarodowym

APPLE TRANSAPPLE TRANS
Tuliszków

OPIS Obowiązki: Przewóz towarów, Dbanie o porządek i czystość pojazdu, Wymagania: Ważne prawo jazdy. Dobre zarządzanie czasem. Oferujemy stabilne oraz godne warunki pracy. Z atrakcyjnym wynagrodzeniem. Mile widziane osoby pochodzące z Ukrainy. Umowa o prace/Umowa zlecenia Więcej informacji ...

19.09.202319.09.2023
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0752 s