Filtruj

Praca Dodatkowa - Chełmno

151-153 z 153 ofert pracy

Praca kierowca kategoria D

TOBIASZTOBIASZ
Miedzno

Przyjmę do pracy kierowcę kategoria D W razie pytań proszę dzwonić Praca stała cały rok Pełne ubezpieczenie Parking na auto Wynagrodzenia tygodniowe Dodatkowe trasy to Dodatkowe wynagrodzenie Kom. 50*******56...

16.08.202316.08.2023
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik sklepu CORTEZ Świecie

JULIAJULIA
Świecie

OPIS W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci specjalistycznych sklepów CORTEZ Polska szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko pracownika sklepu w placówce w Świeciu Jeśli: zależy Ci na możliwości stałego zatrudnienia w sieci handlowej chcesz zdobyć nowe, ciekawe doświadczenie szukasz pr...

11.08.202311.08.2023

Koordynator/-ka Sekretariatu Szkoły Językowej Grudziądz Pracownia ABC

MAGDAMAGDA
Grudziądz

Zakres obowiązków: Organizacja bieżących działań sekretariatu szkoły językowej. Zarządzanie dziennikiem internetowym, wprowadzenie danych i zmian w grafikach. Przygotowywanie informacji do controlingu finansowego. Przygotowanie dokumentacji dot. wypoczynku dla dzieci. Zarządzanie dokumentacją, w...

31.07.202331.07.2023
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0944 s