Filtruj

Praca Dokumenty - Koczała

31-33 z 33 ofert pracy

Starszy inspektor weterynaryjny

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Miastko

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bytowie z/s w Miastku Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy inspektor weterynaryjny do spraw zwalczania chorób zakaźnych zwierząt Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt Starszy inspektor weterynaryjny Zakres zadań wykon...

16.05.202416.05.2024

PRACOWNIK BIUROWY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEYER LUCYNA HRUSZKA-MEYERPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MEYER LUCYNA HRUSZKA-MEYER
Kiełpinek

Zakres obowiązków: wystawianie faktur VAT oraz dokumentów księgowych, kontrola poprawności dokumentów, monitorowanie terminów płatności, współpraca z klientem, obsługa korespondencji, sporządzanie pism i wniosków Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - wyższe (w tym lice...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przetwórstwo mięsne - praca na produkcji

READY_STEADY_GOREADY_STEADY_GO
Holandia

Przetwórstwo mięsne! 14.74€ brutto + wysokie dodatki!Miejsce pracy: opmeer (Holandia) Numer referencyjny: Przetwórstwo mięsne! 14.74€ brutto!/jobs.pl Opis stanowiska: Praca w firmie, która zajmuje się produkcją kiełbasy, szynki, boczku, bekonu. W trakcie trwania współpracy możliwe jest objęcia stano...

28.04.202428.04.2024