Filtruj

Praca Dom - Tarnów

91-93 z 93 ofert pracy

Fizjoterapeuta domowy Gmina Brzesko

CENTRUM MEDYCZNE HABILITASCENTRUM MEDYCZNE HABILITAS
Brzesko

Centrum Medyczne Habilitas rozpoczyna rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego na terenie Gminy Brzesko (woj. małopolskie)Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty.Wymagania:-wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magisterskie)...

23.05.202423.05.2024

EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI-SERWISANT

Milówka

Zakres obowiązków: wypożyczanie i serwis sprzętu użytku domowego i ogrodniczego Wymagania: wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe...

22.05.202422.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

ŁUKASZ BURZY FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA MACH-DOMŁUKASZ BURZY FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA MACH-DOM
Dąbrowa Tarnowska

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane, docieplenia budynków Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagane doświadczenie w branży, istnieje również możliwość przyuczenia, poziom wykształcenia bez znaczenia. Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska i okolice oraz Niepołomice. Pracodawc...

20.05.202420.05.2024