Filtruj

Praca Dominowood S A - Czarna

1-3 z 3 ofert pracy

Planista/ Planistka Produkcji

DOMINOWOOD S. A.DOMINOWOOD S. A.
Czarna Białostocka

Twój zakres obowiązków Opis stanowiska: Jako specjalista ds. planowania produkcji będziesz odpowiedzialny/a za optymalne wykorzystanie środków produkcyjnych do realizacji wyznaczonych celów, zapewnienie jakości produkowanych wyrobów oraz za obsługę systemu w zakresie poprawnego planowania, zakłada...

27.03.202427.03.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWNIK ZMIANOWY

Zakres obowiązków: planowanie, organizowanie i kontrola pracy pracowników w podległym zespole Wymagania: wykształcenie - podstawowe staż pracy ogółem - lata: 3 mile widziane doświadczenie wymagane uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz umiejętność obsługi pakietu Office...

08.01.202408.01.2024

Kierownik Produkcji

Kierownik Produkcji Opis stanowiska: · kierowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem efektywności ekonomicznej prowadzonych działań, · dysponowanie mieniem zgodnie z zasadami gospodarności, · nadzór nad wszystkimi procesami produkcyjnymi w obrębie zakładu, · zapewnienie prawi...

02.01.202402.01.2024
od 9000 zł