Filtruj

Praca Domowa - Bełchatów

31-33 z 33 ofert pracy

Pracownik / Pracowniczka Działu Logistyki Marketowej OBI

OBI MARKET BUDOWLANYOBI MARKET BUDOWLANY
Piotrków Trybunalski

#JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY. W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim m...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PIELĘGNIARKA

E.V. FINANCE - SP. Z O.O.E.V. FINANCE - SP. Z O.O.
Poniatów

Zakres obowiązków: Opieka nad podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej (zakres obowiązków wynikający z wykonywania zawodu pielegniarki). Możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - medyczne średnie zawodowe prawo do wykonywania z...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACA ZDALNA|Odpisywanie na wiadomości|2-3h|TYGODNIÓWKI

REKRUTACJA2024REKRUTACJA2024

Pozostawiając wiadomość masz gwarancję, że otrzymasz odpowiedź w przeciągu kilku minut! Czy spędzasz kilka godzin przed ekranem telefonu każdego dnia? Czy zastanawiasz się, czy te godziny można by wykorzystać bardziej produktywnie? Praca zdalna to szansa na zmianę tego nawyku. Zamiast marnować c...

09.06.202409.06.2024
od 3300 zł