Filtruj

Praca Domu Pomoc - Pruszcz Gdański

196-197 z 197 ofert pracy

Praca Zdalna - Telefoniczna Sprzedaż Bank Millennium

BANK MILLENNIUM S. A.BANK MILLENNIUM S. A.
Gdynia

Obowiązki: Kontakt telefoniczny wyłącznie z naszymi Klientami – przedstawienie oferty i wsparcie w procesiezakupu Pomoc w zakresie produktów i usług bankowych Budowanie długotrwałych relacji z Klientem Wymagania: Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana) Stałe łącze internetowe (bez l...

17.07.202317.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Nauczyciel informatyki (szkoła Algorithmics)

SERGIUSZSERGIUSZ
Gdańsk

Od 5 lat zajmujemy się feature ready education: uczymy dzieci umiejętności XXI wieku i wyznaczamy trendy dla całego rynku edukacyjnego. Aktywnie się rozwijamy i w tej chwili potrzebujemy dobrych nauczycieli, którzy są chętni i zdolni do pracy, którzy uwielbiają uczyć innych i rozwijać się. Potrzebuj...

16.07.202316.07.2023