Filtruj

Praca Doradca Handlowy - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta- umowa zlecenie

nowa oferta
PEOPLEPROPEOPLEPRO
Kraśnik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą się dla nas chęci i zaangażowanie! OFERUJ...

23.04.202423.04.2024

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Kielce, Częstochowa, Lublin, Stalowa Wola, Kraśnik, Starachowice, Zawiercie, Sandomierz, Piekary Śląskie

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

18.04.202418.04.2024

Doradca techniczny - sprzedawca

MIZAR ZARĘBA SP. K.MIZAR ZARĘBA SP. K.
Rzeczyca Księża

Mizar Zaręba S.K.A. to znacząca na rynku firma, która od niemal 30 lat specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych a także produktów do domu i ogrodu. Posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę, co czyni z firmy MIZAR solidnego i wiarygodnego partnera. ...

15.04.202415.04.2024