Filtruj

Praca Doradca Klienta Szczecinski - Stargard

1-2 z 2 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Nowa Sól, Swarzędz, Słubice, Kościan, Kostrzyn, Stargard, Stargard Szczeciński, Gryfino, Sulechów, Świebodzin, Police, Krosno Odrzańskie, Luboń, Międzyrzecz, Choszczno, Chojna

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.03.202424.03.2024

Doradca Klienta (umowa zlecenie)

ADREAMS M. SMERDA SP. K.ADREAMS M. SMERDA SP. K.
Szczecin, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Nowa Sól, Swarzędz, Kościan, Słubice, Stargard Szczeciński

Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Zapewniamy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego wiedzę na temat handlu w branży RTV/AGD/I...

19.03.202419.03.2024