Filtruj

Praca Doradztwo Techniczne - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik | bez doświadczenia

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Załuski

Zadania: naprawy maszyn i urządzeń reagowanie na awarie, bieżące usuwanie usterek, raportowanie przeglądy oraz konserwacja urządzeń, działania prewencyjne Wymagania: gotowość do podjęcia pracy w tzw. systemie czterobrygadowym wykształcenie zawodowe lub techniczne praktyczne umiejętności związane z m...

22.04.202422.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Technik Utrzymania Ruchu | bezpłatny transport

Płońsk

Zadania: diagnostyka i usuwanie awarii maszyn konserwacja maszyn produkcyjnych zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej Oczekujemy: gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku praktycznej wiedzy z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki znajom...

21.04.202421.04.2024

Pracownik kontroli technicznej - produkcja opraw oświetleniowych

SPECTRA LIGHTING SP. Z O.O.SPECTRA LIGHTING SP. Z O.O.
Załuski

OPIS Spectra Lighting Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność na rynku oświetleniowym w roku 2003, po przekształceniu powstałej w 2000 roku firmy Spectra s.c. Głównym celem działalności naszej firmy jest profesjonalne projektowani, produkcja i sprzedaż oświetlenia . Prowadzimy także kompleksową o...

22.03.202422.03.2024
od 4500 zł